Mercury F4 MH
Lodní motor Mercury F 4 má výfuk vyveden středem vrtule. Tento lodní motor je velmi kvalitně zpracován. Mercury F 5 disponuje velkým kroutícím momentem a spoustou síly.
Vizuální výstražný systém vás včas upozorní na nízký tlak v mazacím systému.
Motor je vhodný pro nafukovací, plastové a hliníkové čluny, nebo pro jachty i jako pomocný motor nebo motor hlavní.
| Kategorie: | Lodní motory MERCURY |
|---|
Možnost připojení externí nádrže.
Lodní motor Mercury F 4 je také tichý, klidný s velmi nízkými emisemi, nízkou spotřebou, nejnovější technologií a vysokou odolností proti korozi, která zaručuje velmi dlouhou životnost.
Jízda s tímto motorem nevyžaduje průkaz "Vůdce malého plavidla"!
Standardní záruka 2 roky, při dodržení servisního plánu se záruka prodlužuje až na 5 let dle záručních podmínek výrobce.
specifikace_fourstroke_2_5_20hp-3
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motory Mercury 2,5-30 HP |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Výkon motoru: | 4 HP/ 2,98 kW |
| Počet válců: | 1 |
| Obsah motoru: | 123 ccm |
| Maximální otáčky při plném plynu: | 4500 - 5500 |
| Startování: | ruční |
| Ovládání: | ruční |
| Chlazení: | vodou |
| Pozice trimu: | 6 |
| Délka nohy: | 381mm/ 508mm |
| Rozvod: | 2 ventily |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mercury Marine Wavy Boats s.r.o.
Hlavní distributor pro Českou Republiku
